KONST / Litografier / Färglitografi 17526574

nr 1752 6574

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Signerad, numrerad 12/180, daterad 2005, Målarens trädgård. Färglitografi, bildmått: 25x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x43

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:59:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow